👭 DJECA DJECI POKLONE ƠALJU 👭

Tokom mjeseca decembra, naĆĄi učenici i ovaj put su pokazali da uz svakodnevni rad, učenje i lijepo ponaĆĄanje, se usvajaju i najvrijednije lekcije u ĆŸivotu..
Svaki dan je prilika za naučiti neơto novo, biti dobar i učiniti neơto dobro za druge i da je najveće bogatstvo podijeliti ono ơto imaơ s drugima. ..
Dana, 19.12.2019.godine učenici naĆĄe ĆĄkole u pratnji nastavnice Aldijane Muslim, socijalne radnice Edise TurkuĆĄić i pedagogice Daniele BoĆŸinović, posjetili su djecu, korisnike SluĆŸbe za zaĆĄtitu djece u stanju potrebe koja djeluje u sklopu KJU Odgojni centar. Obradovali smo ih sitnicama koje su svakom djetetu drage, slatkiĆĄima, druĆĄtvenim igrama, igračkama, knjigama, ĆĄkolskim priborom, sredstvima za higijenu i posebnom novogodiĆĄnjom čestitkom koji su izradili učenici iz ProduĆŸenog boravka. NaĆĄim domaćinima hvala na dobrodoĆĄlici, organizaciji druĆŸenja s djecom, zakusci i informacijama koje nam je prezentirala Ć efica SluĆŸbe Ismira HadĆŸić.
NaĆĄim učenicima se zahvaljujemo za paĆŸnju i divne poklone koje su pripremili za svoje vrĆĄnjake. Ponosni smo na vas…
Hvala roditeljima i uposlenicima ĆĄkole na podrĆĄci u realizaciji aktivnosti.

KomentariĆĄi