­čĹş DJECA DJECI POKLONE ┼áALJU ­čĹş

Tokom mjeseca decembra, na┼íi u─Źenici i ovaj put su pokazali da uz svakodnevni rad, u─Źenje i lijepo pona┼íanje, se usvajaju i najvrijednije lekcije u ┼żivotu..
Svaki dan je prilika za nau─Źiti ne┼íto novo, biti dobar i u─Źiniti ne┼íto dobro za druge i da je najve─çe bogatstvo podijeliti ono ┼íto ima┼í s drugima. ..
Dana, 19.12.2019.godine u─Źenici na┼íe ┼íkole u pratnji nastavnice Aldijane Muslim, socijalne radnice Edise Turku┼íi─ç i pedagogice Daniele Bo┼żinovi─ç, posjetili su djecu, korisnike Slu┼żbe za za┼ítitu djece u stanju potrebe koja djeluje u sklopu KJU Odgojni centar. Obradovali smo ih sitnicama koje su svakom djetetu drage, slatki┼íima, dru┼ítvenim igrama, igra─Źkama, knjigama, ┼íkolskim priborom, sredstvima za higijenu i posebnom novogodi┼ínjom ─Źestitkom koji su izradili u─Źenici iz Produ┼żenog boravka. Na┼íim doma─çinima hvala na dobrodo┼ílici, organizaciji dru┼żenja s djecom, zakusci i informacijama koje nam je prezentirala ┼áefica Slu┼żbe Ismira Had┼żi─ç.
Na┼íim u─Źenicima se zahvaljujemo za pa┼żnju i divne poklone koje su pripremili za svoje vr┼ínjake. Ponosni smo na vas…
Hvala roditeljima i uposlenicima škole na podršci u realizaciji aktivnosti.

Komentariši