Donacija 10 tableta za učenike

Zbornica škole danas je bila mjesto susreta s prijateljima naše škole.
Naši gosti, uvažena dr. Ulrike Hartmann, Austrijska ambasadorica u BiH, gđa Mirjana Kiković (Direktorica Wiener osiguranja) i gosp. Hodžić Fikret (Direktor GRAWE osiguranja) uručili su 10 tableta za učenike/učenice naše škole i omogućili im kvalitetnije praćenje online nastave. Riječi dobrodošlice i zahvale na vrijednoj donaciji, u ime učenika i uposlenika škole, uputila je direktorica AlmiraTabaković.
Obzirom na pandemiju Korona virusa, Austrijska ambasada pokrenula je donatorsku akciju za pomoć učenicima 12 osnovnih i srednjh škola u cilju što uspješnijeg praćenja online nastave. U akciji su učestvovale firme: GRAWE osiguranje, Wiener osiguranje, Sparkasse bank BiH, Raiffeisen Bank BiH, Porsche BH d.o.o. i UNIQUA osiguranje.
S najiskrenijim željama da zdravlje i svako dobro prati naše prijatelje, zahvaljujemo se na vrijednim poklonima.

Komentariši