You are currently viewing 🏆29. KADETSKO PRVENSTVO FBIH U ŠAHU♟️

🏆29. KADETSKO PRVENSTVO FBIH U ŠAHU♟️

🕰️
Šahisti naše škole: Sara Čankušić, Tarik Odžak, Benjamin Čankušić i Imran Omerspahić su od 27.do 30.aprila u Tešnju, sudjelovali su na 29.kadetskom prvenstvu FBiH u šahu. Obradovali su nas još jednom srebrnom medaljom i to naša Sara Čankušić. Tarik i Imran su u svojim grupama osvojili 5. mjesto, a Benjamin je bio 6. Hvala našim šahistima koji su igrali vrlo borbeno, pokazali znanje i sportsko ponašanje. Sari želimo puno uspjeha na Prvenstvu BiH koje će biti krajem mjeseca. Naš Tarik nastavlja pripreme za Federalno takmičenje iz matematike. Hvala vam djeco što predstavljate školu najbolje što znate – LIJEPIM PONAŠANJEM I ZNANJEM!
Ponosna učiteljica Azra Mahmutagić, vaši nastavnici, učitelji, pedagoginja Daniela i direktor Sedin Kamenaš