You are currently viewing 🏆Naš učenik Ali Čorbo i njegove medalje u plivanju🏊

🏆Naš učenik Ali Čorbo i njegove medalje u plivanju🏊

👏

Učenik IX razreda naše škole Ali Čorbo je član Gradskog kluba vodenih sportova Sarajevo i učestvovao je u Zimskom državnom prvenstvu Bosne i Hercegovine u plivanju koje je održano u Sarajevu 29. i 30.12 2021. godine.
Ostvario je sljedece rezultate:
Ali je osvojio 2 mjesto u disciplini 100 metara prsa u kategoriji 15 – 16 godina, a 4. je ukupno u drzavi u apsolutnoj kategoriji. U štafeti 4X 50 free isto tako 2. mjesto.
Sva vremena je popravio i trenutno je u svim disciplinama koje on pliva u (50 free, 100 free, 200 Free i 100 prsa ) u top 3 po vremenima u BIH u svom godištu. 🇹🇰👍🇹🇰
Drugog dana su dječaci kao tim osvojili 1. mjesto u štafeti 4×50 mjesoviti stil. Ali je plivao kraul.
Bravo Ali!
Iskrene čestitke i puno sreće i uspjeha našem Aliju i dalje, kako u plivanju tako i u školi.