You are currently viewing 21.3. Obilježava se Svjetski dan osoba s Down sindromom i Svjetski dan poezije 🎶

👨‍👩‍👧‍👦👩‍❤️‍👨 21.3. Obilježava se Svjetski dan osoba s Down sindromom i Svjetski dan poezije 🎶📢

Godinama pod krovom naše škole živimo i odgajamo generacije djece i mladih vrijednostima poštovanja i uvažavanja bogatstva različitosti.

U trenucima današnjice, više nego ikad potrebna nam je podrška i osjećaj da pripadamo, da smo važni, da neko misli i brine za nas.

U prvim danima proljeća, šarenilom iskrenih dječijih duša i osjećanja šaljemo podršku svim osobama svijeta, želeći pravedno društvo za sve ljude, koje će slaviti ljepotu različitosti i živeći uvjerenja da smo svi različiti, jednako posebni i važni.

Ujedinjeni u različitosti slavimo život i želimo dobro zdravlje svima.