You are currently viewing 22. februar, Dan ružičastih majica👚💞

22. februar, Dan ružičastih majica👚💞

👚💞

U srijedu, 22.2.2023. godine, u našoj školi obilježen je Dan ružičastih majica!
Na Dan ružičastih majica provode se različite aktivnosti u kojima učestvuju sve odgojno-obrazovne ustanove i svi oni koji žele podržati borbu protiv nasilja među vršnjacima.
Danas je u našoj školu bilo mnoštvo aktivnosti kroz koje su naši učenici iskazali podršku i podržali borbu protiv vršnjačkog nasilja.
Predstavnici Instituta za razvoj preduniverzitetskog obrazovanja Kantona Sarajevo, Samira Karamehić(Viši saradnik za godišnji program rada i godišnji izvještaj o radu) te Samela Alagić (Viši saradnik za dobrobit djece), posjetili su našu školu i uživali u aktivnostima koje su pripremljene kako bi se obilježio ovaj važan ružičasti dan.
Ovim putem se zahvaljujemo našim gošćama ali i svim našim učenicima i uposlenicima koji su dali doprinos da se u miru i na kreativan način obilježi Dan ružičastih majica.👫👫👫👚👚💞💞💞