You are currently viewing Isporuka besplatnih udžbenika za učenike od V do IX razreda našoj školi

Isporuka besplatnih udžbenika za učenike od V do IX razreda našoj školi

📚📚📦 📚📚

Ministarstvo za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo obezbijedilo je besplatne udžbenike za sve učenike od V do IX razreda. Sretni smo da su udžbenici danas stigli i u našu školu te da će naši učenici u septembru dočekati spremni školsku 2022/2023. godinu, ali i njihovi roditelji osjetiti olakšanje i smanjiti brige kada je opremanje školaraca za novu školsku godinu u pitanju.
Direktorica škole Almira Tabaković zajedno sa članovima komisije za prijem udžbenika, dočekali su predstavnike Ministarstva za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo te pristupili prijemu udžbenika na način predviđen prema Informaciji/Uputi od 22.6.2022. godine, broj: 11-34-24762-1/22.