You are currently viewing 🇧🇦Priredba povodom Dana nezavisnosti BiH 🇧🇦💛

🇧🇦Priredba povodom Dana nezavisnosti BiH 🇧🇦💛

💙

Danas je samo jedan dan u nizu dana koje treba pamtiti i obilježiti na poseban način te skrenuti pažnju da se bogatstvo jedne zemlje ogleda u njenoj bogatoj historiji, običajima, spomenicima, kulturi i tradiciji.
Naš zadatak je da sve to čuvamo i njegujemo pa su se učenici, nastavno osoblje i svi ostali članovi naše velike porodice koja nosi ime „Grbavica I“, potrudili da i ovaj put budu na visini zadatka.
Ne smijemo zaboraviti ni jedan minut vremena ni dešavanja kroz koja je prošla naša zemlja. Novi naraštaji treba da znaju koliko je hrabra njihova Bosna. Kroz kulturnu i javnu djelatnost mi čuvamo bogatstvo i sve ono lijepo što imamo.
Danas smo imali priliku da uživamo u monolozima, pjesmi, plesu i glumi naših učenika. Danas smo svi zajedno proslavili veoma važan dan za našu zemlju – Dan nezavisnosti naše jedine domovine, Bosne i Hercegovine. Neka nam je sretan!

Direktor škole:
Sedin Kamenjaš