You are currently viewing 🌎🌳💞Školsko dvorište danas je bilo mjesto najljepših susreta

🌎🌳💞Školsko dvorište danas je bilo mjesto najljepših susreta

🌎🌳💞Školsko dvorište danas je bilo mjesto najljepših susreta naših učenika/učenica, roditelja, učitelja i nastavnika. Okupila nas je ljubav i zajednička briga za našu planetu Zemlju.
Sadnjom drveća, cvijeća i ukrasnog bilja u školskom dvorištu na najljepši način ukazali smo poštovanje za sve darove kojim nas priroda okružuje, odgovornost i brigu za sadašnjost i budućnost svih nas. Svjedočili smo da je u ovim vremenima snaga zajedništva i briga jednih za druge, našu najbližu okolinu i planetu Zemlju jača od svega. Poštovani roditelji naših učenika/učenica i dragi naši učenici/učenice veliko HVALA za divan dan.
Hvala za svaki osmijeh, radost na licima i najljepše osjećaje u srcima.
Hvala Vijeću roditelja naše škole na saradnji i podršci u realizaciji današnje aktivnosti.

Uprava škole

„Nikada nemojte prestati vjerovati u snagu pojedinca i grupe predanih i vrijednih ljudi…Oni mogu promijeniti svijet!”